TINTOLAV novinka na slovenskom trhu

a9r1e0c_-_kopia.jpg

Naše partnerské firmy Vegatop s.r.o. a entermaus_one s.r.o. v snahe rozšíriť slovenský trh o ďalšiu zahraničnú značku počas roku 2015 vyvíjali úsilie o nadviazanie obchodnej spolupráce s touto úspešnou talianskou firmou TINTOLAV. Začiatok roka 2016 sa stal termínom, kedy obe firmy môžu skonštatovať, že vďaka úsiliu konateľa firmy Vegatop s.r.o. pána Jozefa Zabáka sa podarilo zahrnúť do ponuky oboch firiem výrobky tejto talianskej firmy.  

 

a9r1e12_-_kopia.jpg
 

 

Firma TINTOLAV pôsobí na európskom trhu už viac ako 40 rokov. Počas tejto doby sa jej podarilo vybudovať vlastné výrobné kapacity na viac ako 400 produktov v kategóa9r1e0e_-_kopia.jpgrii pre chemické čistenie, práčovnictvo ale aj pre rôznorodé použitie v domácnosti. Firma má schopnosť produkovať viac ako 35 ton denne, pričom široko vybudovaný výskum  zaručuje prísnu kontrolu kvality prichádzajúcich surovín ale aj odchádzajúceho tovaru. Výskumný tím R&D podľa recenzií vytvára riešenia zaručujúce najvyššiu spokojnosť aj najnáročnejších profesionálov. Firma zároveň svojím zákazníkom ponúka teoretické a praktické kurzy, ktorých účelom je zvyšovanie ich hlbších poznatkov. Širokou škálou výrobkov, príslušenstvom ale aj technickou hodnotou orientuje sa na tri oblasti:

  • post_office
  • priemyselné práčovne a chemické čistiarne
  • samoobslužné práčovne  a chemické čistiarne

Firma tiež veľkú úlohu priraďuje formám brandingu, hlavne grafickému vyjadreniu obalov ako aj podmanivým vôňam výrobkov. Vysoko profesionálne výrobky tak vedia zákazníka prekvapiť a vzbudiť jeho záujem nielen cenou  kvalitou ale aj cez obal a vôňu.

Firma Tintolav nepodceňuje ani oblasť logistiky.Zabezpečuje dopravu do všetkých piatich kontinentov a vďaka veľkým zásobám tovaru a aj profesionálnych zamestnancov je schopná plniť objednávky rýchlo a presne.

 

a9r1e14_-_kopia.jpg